Refundo

Refundo s.r.o.
Viktora Huga 377/4
150 00 Praha 5

email: info@refundo.cz

Není vám na Refundo něco jasné? Najděte si odpověď na svou otázku:

Portál Refundo.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat 1 až 20 % peněz zpět z ceny jejich nákupů na internetu.

 1. Na Refundo.cz si najdete váš oblíbený obchod nebo obchod, který nabízí zboží, co si chcete koupit.
 2. Přejdete do daného obchodu přes tlačítko "Jít do obchodu" a provedete nákup tak, jak jste zvyklí. Žádný rozdíl oproti standardnímu nakupování není.
 3. Po dokončení nákupu tuto objednávku zaregistrujeme a na vašem účtu na Refundo.cz se objeví o této objednávce informace a uvidíte i výši peněz, které za ni dostanete.

Na uživatelském účtu peníze vyčkají na schválení obchodem a poté si již můžete zažádat o jejich výplatu. Peníze vám poté přijdou na váš bankovní účet.

Cashback jsou "peníze zpět", které získáte jako registrovaný a přihlášený uživatel na Refundo.cz z nákupu v obchodě, který si na Refundo.cz vyberete a jako přihlášený uživatel se do něj prokliknete a nakoupíte. Cashback je tedy částka, kterou za váš nákup dostanete zpět. U každého obchodu na Refundo.cz vidíte informaci o tom, kolik peněz zpět můžete získat (určité procento z ceny objednávky nebo pevná částka).

Jedině po registraci a přihlášení vstupujete do daného obchodu přes váš jedinečný speciální odkaz, díky kterému daný obchod pozná, že přicházíte z Refundo.cz a my poznáme, že jste nakoupili a můžeme vám vrátit za váš nákup část peněz zpět.

Minimum pro výplatu je 25 Kč v případě cashbacku za nákupy a 100 Kč v případě bonusů (vstupní bonus, bonus za doporučení atd.). Peníze se vyplácí převodem na bankovní účet a požádat si o zaslání peněz můžete po přihlášení ze svého účtu.

Vstupní bonus ve výši 50 Kč získáte automaticky ihned po registraci. Tento bonus bude schválen ihned po prvním nákupu u některého z našich partnerských e-shopů. Ale pozor! Pokud do 3 měsíců u nikoho z našich partnerů nenakoupíte, tak vám bohužel tento bonus vůbec neschválíme a expiruje. Nákup není omezen žádnou minimální částkou.

Připíšeme vám 5 Kč bonus za každého doporučeného nového člena, který aktivuje svou registraci. A 100 Kč bonus připíšeme ve chvíli, kdy vámi doporučený člen získá schválený cashback v hodnotě alespoň 50 Kč.
Pro doporučení je nutné použít váš unikátní odkaz. Naleznete ho v sekci Doporučit přítelům ve svém účtu na Refundo.cz.
Podmínkou pro připsání bonusu tedy je, že doporučený návštěvník musí přijít na stránku Refundo.cz skrz speciální odkaz, který mu můžete zaslat např. emailem nebo také libovolným jiným způsobem - přes Facebook, Twitter, fórum, diskuzi na blogu apod.

Do 2 - 3 hodin uvidíte na svém účtu informaci o provedené objednávce. Následně se musí počkat, až danou objednávku u nás obchod schválí a zašle nám za tuto objednávku peníze. To se děje až poté, co je zboží zaplacené, je doručeno a uplyne lhůta pro vrácení zboží zákazníkem atp. Po schválení si můžete nechat peníze zaslat na bankovní účet.

Doba schválení je u každého obchodu různá. Každý obchod si své objednávky schvaluje sám a to podle toho, kdy doběhne 14ti denní lhůta na vrácení zboží a některé obchody ji mají i delší. Dále také hraje roli doba doručení v případě zahraničních obchodů atp.

U jednotlivých obchodů máme zobrazeny statistiky, za jak dlouho dochází ke schválení nákupů. Obvyklá doba schválení je 1 - 3 měsíce. Berte však tyto statistiky prosím jako průměrné a orientační. Někdy je transakce schválena dříve a někdy naopak mnohem později.
U zahraničních a zejména čínských obchodů není výjimkou ani doba schválení v délce 5-6 měsíců.

Vemte prosím na vědomí, že jednotlivé objednávky schvalují samotné obchody a nikoliv my z Refundo. Nedokážeme tak bohužel dobu schválení ovlivnit.

Vstupní bonus se schválí po vašem prvním nákupu v některém z našich partnerských obchodů. Tento nákup musí být proveden do 3 měsíců od Vaší registrace. V opačném případě se bonus zamítne.

 1. U bonusů za aktivované doporučení 5 Kč si musí doporučený uživatel po své registraci aktivovat/potvrdit svůj účet. Pak se bonus hned schválí.
 2. U bonusů za doporučení v hodnotě 100 Kč je podmínka, že aby byly schválené, tak musí vámi doporučený člen získat schválený cashback v hodnotě alespoň 50 Kč.

Expirovat mohou pouze získané bonusy, nikoliv však peníze za jednotlivé nákupy. Ty jsou vaše a již vám je nikdo nevezme.
Vstupní bonus expiruje v případě, že jste do 3 měsíců od své registrace nenakoupili v žádném z našich partnerských obchodů.

Peníze za objednávku bývají zamítnuty pokud zboží vrátíte, vůbec si ho nepřevezmete nebo objednávku stornujete.

Také mohou být zamítnuty v případě porušení podmínek pro získání cashbacku v daném obchodě. Vždy si před proklikem a nákupem v obchodě přečtěte Cashback podmínky v detailu obchodu na Refundo.cz

Jedním z nejčastějíších porušení podmínek bývá použití jiného slevového kupónu, než který nabízíme zde na Refundo (některé obchody to zakazují). Nebo daný obchod nenabízí cashback pro opakované objednávky (existující zákazníky svého obchodu).

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Ojediněle se technickou chybou může stát, že se objednávka nezaznamená.
V tom případě nám prosím zašlete informace o objednávce: obchod, kde jste nakoupili, číslo objednávky, její hodnotu bez poštovného a datum objednávky.

Objednávku u obchodu prověříme a uděláme vše pro to, abychom vám za ni mohli peníze připsat.

Pro váš další nákup doporučujeme před přihlášením a kliknutím na "Jít do obchodu" vymazat cookies vašeho prohlížeče. V historii vašeho prohlížeče totiž mohli být zaznamenáni odlišní provizní partneři a provize z vašeho nákupu mohla být připsána jinému portálu. Obchod tím pádem provizi nemohl vyplatit nám a my vám nemohli připsat peníze. Zde je návod jak vymazat cookies pro váš případný další nákup.

Také doporučujeme, udělat si test prohlížeče a ověřit si tak jeho správné nastavení pro zaznamenání cashbacku.

Recenze lze napsat až po schválení transakce obchodem. Chceme mít jistotu, že recenzujete nákup, který se skutečně uskutečnil a zboží či službu spokojeně užíváte.

Program AdBlock je rozšíření internetových prohlížečů sloužící pro zablokování zobrazování reklam. Tento program bohužel u některých obchodů zcela spolehlivě zamezuje tomu, aby byla objednávka k nám zaznamenaná a aby za ní byl připsán cashback (blokuje naší technologii).

Program musí být vypnutý kompletně pro všechny weby v době prokliku a nákupu (nestačí v něm povolit třeba jen Refundo).

Udělejte si test prohlížeče a ověřte si tak jeho správné nastavení pro zaznamenání cashbacku.

Systém výplat není automatický. Výplaty průběžně zpracováváme a odesíláme je přibližně do 3 pracovních dnů. Na svém účtě byste je měli mít do dvou pracovních dnů od našeho odeslání.

Pokud máte pocit, že převod od našeho odeslání trvá příliš dlouho, tak nás kontaktujte a my platbu ověříme.

Refundo s.r.o.
Viktora Huga 377/4
150 00 Praha 5
Česká republika

email: info@refundo.sk

Nie je vám na Refundo niečo jasné? Nájdite si odpoveď na svoju otázku:

Portál Refundo.sk umožňuje registrovaným používateľom získať 1 až 20 % peňazí späť z ceny ich nákupov na internete.

 1. Na Refundo.sk si nájdete váš obľúbený obchod alebo obchod, ktorý ponúka tovar, čo si chcete kúpiť.
 2. Prejdete do daného obchodu cez odkaz "Ísť do obchodu" a urobíte nákup tak, ako ste zvyknutí. Žiadny rozdiel oproti štandardnému nakupovaniu nie je.
 3. Po dokončení nákupu túto objednávku zaregistrujeme a na vašom účte na Refundo.sk sa objavia o tejto objednávke informácie a uvidíte aj výšku peňazí, ktoré za ňu dostanete.

Na používateľskom účte peniaze počkajú na schválenie obchodom a potom si už môžete požiadať o ich výplatu. Peniaze vám potom prídu na váš bankový účet.

Cashback sú "peniaze späť", ktoré získate ako registrovaný a prihlásený používateľ na Refundo.sk z nákupu v obchode, ktorý si na Refundo.sk vyberiete a ako prihlásený používateľ sa do neho preklikne a nakúpite. Cashback je teda suma, ktorú za váš nákup dostanete späť. U každého obchodu na Refundo.sk vidíte informáciu o tom, koľko peňazí späť môžete získať (určité percento z ceny objednávky alebo pevná suma).

Jedine po registrácii a prihlásení vstupujete do daného obchodu cez váš jedinečný špeciálny odkaz, vďaka ktorému daný obchod pozná, že prichádzate z Refundo.sk a my poznáme, že ste nakúpili a môžeme vám vrátiť za váš nákup časť peňazí späť.

Minimum pre výplatu je 1 € v prípade cashbacku za nákupy a 4 € v prípade bonusov (vstupný bonus, bonus za odporúčanie atď.). Peniaze sa vyplácajú prevodom na bankový účet a požiadať si o zaslanie peňazí môžete po prihlásení zo svojho účtu na Refundo.

Vstupný bonus vo výške 2 € získate automaticky ihneď po registrácii. Tento bonus bude schválený ihneď po prvom nákupe u niektorého z našich partnerských e-shopov. Ale pozor! Ak do 3 mesiacov u nikoho z našich partnerov nenakúpite, tak vám bohužiaľ tento bonus vôbec neschválime a expiruje. Nákup nie je obmedzený žiadnou minimálnou sumou.

Pripíšeme vám 0,20 € bonus za každého odporučeného nového člena, ktorý aktivuje svoju registráciu. A 4 € bonus pripíšeme vo chvíli, keď vami odporúčaný člen získa schválený cashback v hodnote aspoň 2 €.

Pre odporúčanie je nutné použiť váš unikátny odkaz. Nájdete ho v sekcii Odporučiť priateľom vo svojom účte na Refundo.sk.

Podmienkou pre pripísanie bonusu teda je, že odporúčaný návštevník musí prísť na stránku Refundo.sk skrz špeciálny odkaz, ktorý mu môžete zaslať napr. e-mailom alebo ľubovolným iným spôsobom - cez Facebook , Twitter, fórum, diskusiu na blogu a pod.

Do pár hodín po objednávke uvidíte na svojom účte informáciu o vykonanej objednávke. Následne sa musí počkať, až danú objednávku u nás obchod schváli a pošle nám za túto objednávku peniaze. To sa deje až po tom, čo je tovar zaplatený, je doručený a uplynie lehota na vrátenie tovaru zákazníkom atp. Po schválení si môžete nechať peniaze zaslať na bankový účet.

Doba na schválenie je u každého obchodu rôzna. Každý obchod si svoje objednávky schvaľuje sám a to podľa toho, kedy dobehne 14 dennej lehota na vrátenie tovaru a niektoré obchody ju majú aj dlhšiu. Ďalej tiež hrá úlohu doba doručenia v prípade zahraničných obchodov atp.

U jednotlivých obchodov máme zobrazené štatistiky, za ako dlho dochádza ku schváleniu nákupov. Obvyklá doba na schválenie je 1 - 3 mesiace. Berte však tieto štatistiky prosím ako priemerné a orientačné. Niekedy je transakcia schválená skôr a niekedy naopak oveľa neskôr.
U zahraničných a najmä čínskych obchodov nie je výnimkou ani doba schválenia v dĺžke 5 - 6 mesiacov.

Zoberte prosím na vedomie, že jednotlivé objednávky schvaľujú samotné obchody a nie my z Refundo. Nedokážeme tak bohužiaľ dobu na schválenia ovplyvniť.

Vstupný bonus sa schváli po vašom prvom nákupe v niektorom z našich partnerských obchodov. Tento nákup musí byť vykonaný do 3 mesiacov od vašej registrácie. V opačnom prípade sa bonus zamietne.

 1. U bonusov za aktivované odporúčanie 0,20 € si musí odporúčaný používateľ po svojej registrácii aktivovať/potvrdiť svoj účet. Potom sa bonus hneď schváli.
 2. U bonusov za odporúčania v hodnote 4 € je podmienka, že aby boli schválené, tak musí odporúčaný používateľ získat schválený cashback v hodnote aspoň 2 €.

Expirovať môžu iba získané bonusy, nie však peniaze za jednotlivé nákupy. Tie sú vaše a už vám ich nikto nevezme.
Vstupný bonus expiruje v prípade, že ste do 3 mesiacov od svojej registrácie nenakúpili v žiadnom z našich partnerských obchodov.

Peniaze za objednávku bývajú zamietnuté ak tovar vrátite, vôbec si ho neprevezmete alebo objednávku stornujete.

Tiež môžu byť zamietnuté v prípade porušenia podmienok pre získanie cashbacku v danom obchode. Vždy si pred preklikom a nákupom v obchode prečítajte Cashback podmienky v detaile obchodu na Refundo.sk

Jedným z najčastejších porušení podmienok býva použitie iného zľavového kupónu, než ktorý ponúkame tu na Refundo (niektoré obchody to zakazujú). Alebo daný obchod neponúka cashback pre opakované objednávky (existujúcich zákazníkov svojho obchodu).

Objednávku je nutné urobiť hneď po prekliku z Refundo, bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte ju na neskôr, nemusela by sa u nás správne zaznamenať.

Ojedinele sa však technickou chybou môže stať, že sa objednávka nezaznamená.
V tom prípade nám prosím zašlite informácie o objednávke: obchod, kde ste nakúpili, číslo objednávky, jej sumu bez poštovného a dátum objednávky.

Objednávku u obchodu preveríme a urobíme všetko pre to, aby sme vám za ňu mohli peniaze pripísať.

Pre váš ďalší nákup odporúčame pred prihlásením a kliknutím na "Ísť do obchodu" vymazať cookies vášho prehliadača. V histórii vášho prehliadača totiž mohli byť zaznamenaní odlišní provízny partneri a provízie z vášho nákupu mohla byť pripísaná inému portálu. Obchod tým pádom províziu nemohol vyplatiť nám a my vám nemohli pripísať peniaze. Tu je návod ako vymazať cookies pre váš prípadný ďalší nákup.

Tiež odporúčame, urobiť si test prehliadača a overiť si tak jeho správne nastavenie pre zaznamenanie cashbacku.

Recenziu je možné napísať až po schválení transakcie obchodom. Chceme mať istotu, že ste recenzovali nákup, ktorý sa skutočne uskutočnil a tovar či službu spokojne užívate.

Program Adblock je rozšírenie internetových prehliadačov slúžiaci pre blokovanie reklám. Tento program bohužiaľ u niektorých obchodov úplne spoľahlivo zamedzuje tomu, aby bola objednávka k nám zaznamenaná a aby za ňu bol pripísaný cashback (blokuje našu technológiu).

Program musí byť vypnutý kompletne pre všetky weby v čase prekliku a nákupu (nestačí v ňom povoliť napríklad len Refundo.sk).

Urobte si test prehliadača a overte si tak jeho správne nastavenie pre zaznamenanie cashback.

Systém výplat nie je automatický. Výplaty priebežne spracovávame a odosielame ich približne do 3 pracovných dní. Na svojom účte by ste ich mali mať do dvoch pracovných dní od nášho odoslania.

Ak máte pocit, že prevod od nášho odoslania trvá príliš dlho, tak nás kontaktujte a my platbu overíme.

Refundo s.r.o.
Viktora Huga 377/4
150 00 Prága 5
Csehország

email: info@refundo.hu

Valami nem egyértelmű a Refundoval kapcsolatban? Lehet, megtalálja a válaszát a kérdésére: 

A Refundo.hu portál lehetőséget nyújt a regisztrált tagjainak, hogy internetes vásárlásaikból 1 akár 20 % pénzvisszatérítést kapjanak.

 1. A Refundo.hu-n megtalálja kedvenc áruházát vagy az áruházat, amely a kiválasztott terméket kínálja. 
 2. Az "Irány a bolt" gombra kattintva azonnal az adott áruház weboldalára kerül, majd vásároljon, ahogy már megszokta. Nincs eltérés a hagyományos internetes vásárlásoktól. 
 3. A vásárlás befejeztével a megrendelést mi feljegyezzük és a Refundo.hu fiókján megjelennek az információk az adott megrendelésről és a pénzösszeg, amelyet az adott vásárlásért kap vissza.

A felhasználói fiókján lévő pénzt először az áruháznak jóvá kell hagynia, s csak az után kérvényezheti a pénz kifizetését. A pénzt a megadott bankszámlára küldjük el.

Cashback - pénzvisszatérítés, az az összeg, amelyre a regisztrált és bejelentkezett tagok tehetnek szert, akik a Refundo.hu-n keresztül vásárolnak. Cashback tehát azaz összeg, amelyet vásárlásért kap. A Refundo.hu minden áruháznál megtalálja az információkat a pénzvisszatérítésről (megadott százalék a megrendelés árából vagy rögzített összeg).  

Csak regisztráció és bejelentkezés után tud a speciális linken keresztül az adott áruházba kerülni, aminek köszönhetően az áruház érzékeli, hogy a Refundo.hu-ról érkezett, valamint mi is eltudjuk Önnek küldeni a vásárlásból járó összeget. 

A minimális kifizetési keret a vásárlásokból 1 300 Ft és a bónuszokból 2 600 Ft (bejelentkezési bónusz, ajánlási bónusz stb.) A pénzösszeget bankszámlára való átutalással kapja meg, amelyet a fiókba való bejelentkezés után kérelmezhet. 

A bejelentkezési bónuszt, 600 Ft, automatikusan megkapja regisztráció után. Ezt az összeget azonnal jóváhagyjuk, amint először vásárol bármelyik webáruházunkban. Figyelem! Ha a bejelentkezéstől számolva 3 hónapig nem vásárol, akkor sajnos nem hagyhatjuk jóvá a bónuszt és elveszik. A vásárlás nincs korlátozva minimális összeggel.   

Minden ajánlott új tagért, aki aktiválja a regisztrációját 60 Ft-ot kap. További 1 200 Ft-ot kaphat, ha az ön által ajánlott felhasználó 600 Ft jóváhagyott cashbackre tesz szert.
Az ajánlásoknál az Ön egyedi linkjét kell használnia. Ezt a linket az Ajánlás barátoknak szekcióban találja meg a Refundo.hu fiókjában.
A bónusz megszerzésének a feltétele tehát, hogy a látogató a Refundo.hu-ra az Ön által küldött linken keresztül érkezzen. Ezt a linket elküldhet pl. emailben, vagy megoszthatja a szociális hálózatokon - Facebook, Twitter és a blogján stb.

2 - 3 órán belül megjelenik a fiókján az információ a megrendelésről. Utána azonban meg kell várni, amíg a megrendelést jóváhagyja az áruház és elküldi nekünk a megrendelésért a pénzt. Ez csak azután történik meg, hogy a terméket kifizette, megérkezett és letelt az áru visszaküldésének a határideje stb. A jóváhagyás után kérelmezheti a pénz átutalását a bankszámlájára. 

A jóváhagyási időtartam minden áruháznál más. Minden áruház maga hagyja jóvá a megrendelést, s ezt attól függően, hogy mikor jár le a 14 napos áru visszaküldési határidő, amely néhány áruháznál hosszabb ideig is eltarthat. Szintén fontos szerepet játszik a szállítási idő, főleg a külföldi áruházaknál stb.

Egyes áruházaknál statisztikák mutatják, hogy mennyi ideig tart körülbelül a vásárlás jóváhagyása. Az általános időtartam 1 és 3 hónap között mozog. Kérjük, vegye figyelembe, hogy ezek a statisztikák csak átlagok és irányadók. Néha a tranzakció korábban vagy épp később kerül jóváhagyásra. A külföldi áruházaknál, főként a kínai áruházaknál előfordulhat 5 - 6 hónapos jóváhagyási időtartam is.  

Kérjük, vegye figyelembe, hogy a megrendeléseket az áruházak hagyják jóvá, s nem a Refundo. Sajnos nem tudjuk a jóváhagyási határidőt befolyásolni. 

A bejelentkezési bónuszt az Ön első vásárlása után hagyjuk jóvá bármelyik partner áruházukban. A vásárlásnak a regisztrációt követő 3 hónapban kell megtörténnie. Fordított esetben a bónuszt elveszíti. 

 1. A  60 Ft értékű ajánlást  akkor kapja meg, ha az ajánlott tag a regisztráció után aktiválja a fiókját. Ezt követően azonnal jóváhagyjuk a bónuszt.
 2. Az 1 200 Ft értékű bonuszt, akkor kapja meg, ha az ajánlott felhasználó 600 Ft értékű jóváhagyott cashbackre tesz szert. Ha e feltételek nem teljesülnek elutasítjuk a bónuszt. 

Lejárva csak a bónuszok lehetnek, a vásárlásból való pénzösszeg nem járhat le. Az a pénzösszeg csak az Öné, s azt senki se veheti el Öntől.
A bejelentkezési bónuszt elveszti, ha a regisztráció utáni 3 hónapban nem vásárol egy partner áruházunkban sem. 

A megrendelésből származó pénz általában akkor van elutasítva, ha a terméket visszaküldi, nem veszi át vagy törli a megrendelést. 

Akkor is elutasíthatóak, ha megsérti a cashback megszerzésére vonatkozó feltételeket az adott áruházban. Mindig átkattintás és vásárlás előtt olvassa el a Refundo.hu-n a Cashback feltételeket az áruház leírásában. 

Az egyik leggyakoribb szabálysértés a más kedvezményes kupon használata, mint amelyet a Refundo kínál (néhány áruház ezt tiltja).  Esetleg az adott áruház nem kínál cashbacket ismétlődő vásárlásokért (meglévő ügyfelek). 

A megrendelést azonnal elkell végezni a Refundoról való átkattintás után, az ablakban, amelyik megjelenik. Mindeközben nem  látogathat meg más oldalt, mint az adott áruház. Ne hagyja későbbre a rendelést, lehet nem fog nálunk megjelenni. 

Csak műszaki hiba esetén történhet meg, hogy nem rögzítjük a vásárlását. Abban az esetben, kérjük, küldje el az információkat a megrendeléséről: áruház, ahol vásárolt, megrendelés száma, a megrendelés összegét postaköltség nélkül és dátumot. 

A megrendelést az adott áruháznál leellenőrizzük, s megteszünk minden tőlünk telhetőt, hogy a pénz jóvá tudjuk írni Önnek. 

A következő vásárlás előtt javasoljuk, hogy a bejelentkezés és átkattintás ("Irány a bolt") előtt törölje a sütiket a böngészőjéből. Az Ön böngészőjének előzményeimben ugyanis előfordulhat, hogy más partnerek sütijei vannak, s ezáltal a vásárlásból származó jutalék más portálon íródik jóvá. Az áruház ebben az esetben nem tudja kifizetni nekünk, s mi pedig Önnek a jutalékot. Itt megtalálja az útmutatót, hogy hogyan kell kitörölni a sütiket a következő vásárlás előtt. 

Azt tudjuk még javasolni Önnek, hogy végezze el a böngészőjén a teszt, s győződjön meg a helyes beállításról, hogy minden vásárlásból megkapja a cashbacket. 

Recenziót csak a tranzakció jóváhagyása után lehet írni. Biztosra szeretnénk menni, hogy olyan vásárlásról ír véleményt, amelyik ténylegesen megtörtént, és a terméket vagy a szolgáltatást már használta/kipróbálta.  

Az AdBlock program egy bővítmény az internetes böngészőkbe, amely arra szolgál, hogy blokkolja a hirdetéseket. Ez a program sajnos némely üzletnél megakadályozza, hogy a megrendelést rögzítsük és jóváírjuk a cashbacket (blokkolja a technológiánkat).  

A programot teljesen ki kell kapcsolni minden weboldal számára az átkattintás és a vásárlás ideje alatt (nem elég csak a Refundo-nal kikapcsolni). 

Végezze el a böngészőjében a tesztet, és győződjön meg a helyes beállításról, hogy minden vásárlásból kapjon cashbacket. 

A kifizetési rendszer nem automatikus. A kifizetéseket folyamatosan dolgozzuk fel és küldjük el. Ez körülbelül 3 napig tarthat el. A bankszámlájára 2 munkanapon belül kellene megérkeznie a mi elküldésünktől számítva. 

Ha úgy érzi, hogy a pénz megérkezése túl sokáig tart, forduljon hozzánk és mi ellenőrizzük a fizetést.